Crnogorski fudbaleri dobili su i prvi međusobni duel, odigran u srijedu, 2:0
1 komentar(a)
FSCG, Foto: Fscg.me
Ažurirano: 28.09.2018. 15:14h

Pionirska fudbalska reprezentacija Crne Gore savladala je danas u Zenici, u drugom prijateljSkom meču, selekciju Bosne i Hercegovine 2:1.

Crnogorski fudbaleri dobili su i prvi međusobni duel, odigran u srijedu, 2:0.

Izabranici selektora Gorana Perišića do pobjede došli su golovima Mitra Globarevića u 27. i Bogdana Veljića u 69. minutu. Jedini pogodak za dommaćina postigao je Marko Babić u 68. minutu.

Selektor Perišić kazao je da su crnogorsKi fudbaleri odigrali dobro, kao i prvu utakmicu, navodeći da su uglavnom ispoštovali dogovor.

"Bili su borbeni, agresivni i disciplinovani. Dali smo dva gola i imali nekoliko šansi. Ove dvije utakmice su pun pogodak, ali nećemo ,,poletjeti“, pred nama je još mnogo rada. To sam rekao i igračima, moraju još više da rade u svojim klubovima", rekao je Perišić.