Sutjeska bolja od Budućnosti, Vukčević spriječio prvo slavlje Mornara

Od utakmice za koju se nekada tražila karta više sada se došlo do toga da je gotovo više niko i ne gleda...
204 pregleda 0 komentar(a)
FK Budućnost - FK Sutjeska, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 23.09.2018. 15:25h

Završen je i duel Mornar - Grbalj - nije bilo pobjednika 1:1.

Kraj u Nikšiću. Sutjeska - Budućnost 2:1.

76. minut - Budućnost je smanjila na 2:1 protiv Sutjeske. Ilija Tučević je desnom nogom sa 13-14 metara pogodio donji ugao Giljenovog gola.

57. minut - 2:0 za Sutjesku. Ponovo prekid, ovoga puta korner, a Nemanja Nedić je iz gužve u petercu skrenuo loptu u mrežu.

48. minut - Sutjeska vodi u derbiju 1:0. Ubacio je Marko Vučić iz prekida, loptu zakačio Nedić, a Darko Bulatović je sproveo u gol.

Loš fudbal kraj Bistrice, u derbiju 9. kola Prve lige.

Nema akcija, dvije šanse nakon prekida - Ivanović za Budućnost, Merdović za Sutjesku.

Sutjeska - Budućnost 0:0 nakon 45 minuta.

Sutjeska - Budućnost 2:1

Darko Bulatović 48, Nemanja Nedić 57. - Ilija Tučević 76.

Mornar - Grbalj 1:1

Filip Kalačević 14. (penal) - Petar Vukčević 84.

Svetkovina crnogorskog fudbala najbolje pokazuje na kako niske grane je spao taj crnogorski fudbal - derbiju Sutjeske i Budućnosti na stadionu kraj Bistice prisustvuju svega 1.300 gledalaca.

Sutjeska, koja brani titulu, u ovaj meč ulazi sa 12 bodova, tri manje od najvećeg rivala. Lider je OFK Titograd sa 21.