Čelsi ne staje - deseta pobjeda u nizu za plus šest na vrhu

Liverpul slavio protiv Midlsbroa, Siti prekinuo niz od dva poraza, Junajted vezao dva trijumfa
52 pregleda 0 komentar(a)
Sesk, Foto: Reuters
Ažurirano: 14.12.2016. 22:06h

Čelsi je izbrojao do deset – toliko pobjeda u nizu ima tim Antonija Kontea, koji je nakon trijumfa u Sanderlendu, napravio prvi bijeg na vrhu Premijer lige.

Ima šest bodova prednosti u odnosu na tandem Liverpul – Arsenal.

Gol za nastavak serije postigao je Sesk Fabregas – njegov prvi u sezoni, kao potvrda da je Konte preporodio ne samo ekipu, već i pojedince.

Сандерленд - Челси 0:1. Обзор матча. АПЛ 2016/17. 16 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Liverpul je, s druge strane, prekinuo mini-krizu (samo jedan bod u prethodna dva kola) i lako osvojio “Riversajd”.

Dva gola protiv Midlsbroa postigao je Adam Lalana, jedan Divok Origi.

Мидлсбро - Ливерпуль 0:3. Обзор матча. Англия. Премьер-лига 2016/17. 16 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

“Crveni” su se izjednačili sa Arsenalom, od koga imaju bolji gol-razliku.

Mančester siti odigrao je još jedan neubjedljiv meč, ali je makar osvojio bodove, poslije dva poraza.

Pablo Zabaleta je postigao prvi gol protiv Votforda, a sve je riješio David Silva četiri minuta prije kraja.

Kod rezultata 1:0, a neposredno prije gola Silve, Igalo je pogodio prečku Sitijevog gola.

Junajted je mnogo bodova ove sezone izgubio u posljednjih desetak minuta, a večeras je konačno finiš bio srećan za tim Žozea Murinja.

"Đavoli" su slavili 2:1 na gostovanju Kristal palasu, golom Ibrahimovića u posljednjem minutu i vezali dvije pobjede.

Bio je to meč sa tri kontroverzne sudijske odluke.

Mančester je prvi gol postigao nakon sumnjive igre rukom Ibrahimovića i ofsajd pozicije strijelca Pogbe.

U drugom poluvremenu nije sviran penal za goste, nakon očitog igranja rukom Mekartura u šesnaestercu Kristal Palasa.

Zatim je poništen čist gol Mate, koji je bio duboko u regularnoj poziciji.

Кристал Пэлас - Манчестер Юнайтед 1:2. Обзор матча. АПЛ 2016/2017. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Poslije skoro dva mjeseca i šest kola u kojima je osvojio samo dva boda, pobjedu je slavio Vest Hem.