Ramos je Zidanov čovjek odluke - sada je donio pobjedu protiv Depora

Madriđani slavili sa 3:2, iako su gubili do 84. minuta...
Serhio Ramos, Foto: Reuters
Ažurirano: 10.12.2016. 21:53h

Nakon tri uzastopna remija u Primeri, Barselona je ostvarila pobjedu.

U Pamploni, protiv Osasune slavila je 3:0.

Luis Suares je načeo domaćina tek u 59. minutu, iz situacije koja je "mirisala" na ofsajd.

Leo Mesi je zatvorio meč 13 minuta kasnije, a konačan rezultat postavio je u drugom minutu nadoknade, nakon sjajne akcije u kojoj je bio sam protiv cijele odbrane Osasune.

Mesi je u duelima sa Osasunom postigao 21 gol, a više od 20 golova u karijeri dao je i Atletiku, Realu, Valensiji i Sevilji.

"Zadovoljan sam, uradili smo ono zbog čega smo došli. Svako gostovanje je teško, imali smo problema u završnici, ali sve što smo propustili u prvom nadoknadili smo u drugom poluvremenu. Važna je svaka pobjeda, moramo da pravimo pritisak na Real", kazao je Luis Enrike.

Осасуна - Барселона 0:3. Обзор матча. Ла Лига 2016/17. 15 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Pritisak je napravljen, ali u ovom kolu nije dao rezultat, iako je Real bio na korak od kiksa protiv Deportiva.

Ipak, Serhio Ramos je opet bio junak - sada je pogodio u 93. minutu za 3:2, nakon što je Real vodio, a onda gubio na svom terenu...

Реал Мадрид - Депортиво 3:2. Обзор матча. Ла Лига 2016/17. 15 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Desetkovani domaćin (bez Ronalda, Benzeme, Modrića, Bejla...) poveo je preko Morate, gosti su u svega dva minuta preokrenuli preko Hoselua, a onda su prvo Dijas, pa Ramos donijeli veliko slavlje u Madridu...

Real je tako ostao na šest bodova više od najvećeg rivala...

Valensija je produžila krizu - izgubila je od Sosijedada 3:2, već sedam kola ne zna za pobjedu i ostala je u opasnoj zoni.

Napadač Sosijedada Vilijan Žose postigao je nova dva gola, ukupno devet u sezoni, od čega sedam na "Anoeti".

Osasuna - Barselona 0:3