Juve nije imao milosti: Velika serija Atalante završena u Torinu

Šampion sada ima sedam bodova više od Rome i Milana, ali i utakmicu više
1 komentar(a)
Juventus, Foto: Reuters
Ažurirano: 03.12.2016. 21:52h

Atalanta je bila bez poraza od 21. septembra, imala je niz od osam pobjeda i jednog remija, a onda je došlo gostovanje Juventusu...

I, logično, uslijedio je poraz tima iz Bergama - "stara dama" je pobijedila sa 2:0 i učinila da se donekle zaboravi očajan nastup i poraz od Đenove u prošlom kolu.

Meč u Torinu je prelomljen iu svega pet minuta - u 15. je Juve poveo golom Sandra, a već u 19. je Rugani donio 2:0 i jasno stavio do znanja da bodovi ostaju na "Juventus areni".

Ювентус - Аталанта 3:1. Обзор матча. Серия А 2016/17. 14 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

U nastavku je pogodio i Mandžukić poslije kornera Pjanića, a gosti su ublažili poraz preko Frojlera...

Juve sada ima sedam bodova više od Rome i Milana, ali i utakmicu više - "vučica" u rimskom derbiju igra sa Lacijom, a "rosoneri" čekaju Krotone.