Napoli se igrao sa Interom

Napoli, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 02.12.2016. 21:51h

Inter je doputovao u Napulj na krilima pobjede nad Fiorentinom u prošlom kolu, prethodno i remija sa Milanom, ali milanski tim je daleko od ozbiljnog konkurenta za visok plasman u Seriji A.

Napoli se poigravao sa "nerazurima", slavio ubjedljivo - 3:0 i smanjio zaostatak za Romom i Milanom, koji dijele drugo mjesto, na bod, uz utakmicu više.

Napolitanci su za pet minuta riješili meč - Pjotr Zjelinski je pogodio, a zatim asistirao Mareku Hamšiku za 2:0.

Наполи - Интер 3:0. Обзор матча. Италия. Серия А 2016/17. 15 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Lorenco Insinje zaključio je utakmicu u kojoj nijednog trenutka nije bilo neizvjesnosti, pogotkom u 51. minutu.

Imao je Inter nekoliko šansi, mogao je možda do počasnog gola, ali je i Pepe Reina bio na visini zadatka.