Juve lako sa Peskarom, Napoli slavio u Udinama

Ernaneš, Foto: Reuters
Ažurirano: 19.11.2016. 22:06h

Juventus je bar na noć odmakao Romi sedam bodova - "bjankoneri" su lako savladali Peskaru (3:0) za četvrtu vezanu pobjedu u Seriji A.

"Ajkule" je načeo Sami Kedira u 36. minutu na asistenciju Marija Mandžukića, da bi isti igrači, samo u obrnutim ulogama, kreirali i pogodak za 2:0. Zanimljivo, tada su obrnute i cifre, jer se mreža zatresla u 63. minutu.

Konačni rezultat je postavio Ernaneš u 69. minutu.

Ювентус - Пескара 3:0. Обзор матча. Италия. Серия А 2016/17. 13 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Seriju od tri meča bez pobjede (dva u Seriji A i jedan u Ligi šampiona) Napoli je prekinuo u Udinama.

Napolitanci su pobijedili Udineze sa 2:1 i preuzeli četvrto mjesto na tabeli Serije A, sa utakmicom više od Lacija.

"Azuri" su sve riješili u uvodnih desetak minuta drugog poluvremena, a trijumf mu je donio dvostruki strijelac Lorenco Insinje...

Ni tada, nakon 2:0, nije bio kraj, jer su "zebre" smanjile u 59. minutu golom Hrvata Stipea Perice, ali su gosti sačuvali prednost i upisali tri boda.

Удинезе - Наполи 1:2. Обзор матча. Серия А 2016/17. 13 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Kjevo je bio bolji od Kaljarija (1:0), a Juventus od 20.45 čeka Peskaru...