Torino deklasirao Kaljari, bez pobjednika u duelu Napolija i Lacija

Mihajlović, Foto: Reuters
Ažurirano: 05.11.2016. 21:58h

Torino je prekinuo seriju od tri utakmice bez pobjede u kojima je jednom poražen, i to od Intera.

"Bikovi" su zablistali, a kao poručen im je na "Komunale" stigao Kaljari koji je na Sardiniju ispraćen sa pet golova - bilo je 5:1.

Торино - Кальяри 5:1. Обзор матча. Итальянская Серия А 2016/2017. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Beloti je načeo goste već u 2. minutu, Ljajić je u 11. najavio goleadu, a do poluvremena je bilo 3:0, pa 3:1.

Kaljari, ipak, nije imao šansi da se vrati u utakmicu, pa su u nastavku za domaćina pogađali i Bazeli i Beloti iz penala.

A derbi za vrh tabele, između Napolija i Lacija, završen je bez pobjednika.

U Napulju je bilo 1:1, a golovi su pali u svega stotinak sekundi - Marek Hamšik je u 52. donio prednost Napolitancima, a remi je potpisao Balde Keita u 54. poslije velike greške Pepea Rejne.