Preokret Kaljarija protiv Intera, Milan se izjednačio sa Romom

Najuzbudljivije je bilo u Rimu, gdje je Lacio golom Ćira Imobilea u 97. minutu došao do boda protiv Bolonje.
Mauro Ikardi i Federiko Melkjori, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 16.10.2016. 20:54h

Dan je počeo ratom Maura Ikardija i navijača zbog poglavlja knjige u kojem je kapiten Intera opisao incident sa njima prošle godine, a završen je porazom od Kaljarija usred Milana (1:2).

Ikardi je, vjerovatno pod utiskom svega što se dešavalo od jutros, promašio penal u 26. minutu, ali je "nerazurima" vođstvo donio Žoao Mario u 56. minutu.

Tim Franka de Bura kao da je tada prestao da igra, pa su gosti sa Sardinije izjednačili preko Federika Melkjorija u 73. minutu, da bi u 85. trapavo reagovao Samir Handanović i autogolom poklonio sva tri boda gostima.

Inter - Cagliari 1-2. Match highlights от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

U Interu su problemi ogromni, a Milan je od večeras na diobi drugog mjesta - "rosoneri" su u Veroni pobijedili Kjevo sa 3:1 i imaju isti broj bodova kao Roma.

Juraj Kučka i Mbaje Nijang su u 45. i 46. minutu donijeli dva gola prednosti gostima, koje nije poremetio ni pogodak bivšeg igrača Valtera Birse u 76.

Chievo 1 - 3 AC Milan Highlights от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

U sudijskoj nadoknadi je tačku na meč stavio Dario Daineli autogolom.

Лацио - Болонья 1:1. Обзор матча. Италия. Серия А 2016/17. 8 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Kao i Kaljari, i Sasuolo je nakon preokreta savladao Krotone golovima Stefana Sensija u 83. i Pjetra Jemela u 86. minutu.