Samo bod za "milionere"

Oba tima završila su meč sa desetoricom - isključeni su Mor iz Borusije u 84. i Štoker iz Herte u 90. minutu.
Borusija Dortmund, Foto: Reuters
Ažurirano: 14.10.2016. 21:04h

Borusija Dortmund i Herta remizirali su večeras 1:1 na "Vestfalenu", u prvoj utakmici 10. kola Bundes lige.

"Milioneri" su tako vezali drugi meč bez pobjede, nakon poraza od Bajera u Leverkuzenu prije reprezentativne pauze.

Poveli su gosti u 51. minutu, kada je Štoker pospremio u gol dodavanje Ibiševića.

Domaći su u 77. minutu propustili veliku priliku za izjednačenje, kada Obamejang nije iskoristio penal, ali se iskupio samo tri minuta kasnije golom za izjednačenje na asistenciju Dembelea.

Herta je ostala druga na tabeli, sa dva boda manje i utakmicom iz više od Bajerna, dok je Borusija treća sa bodom manje od tima iz Berlina.