Saša Ilić kao Moca Vukotić

70 pregleda 7 komentar(a)
Saša Ilić, Foto: Beta-AP
Ažurirano: 08.10.2016. 20:58h

Fudbaleri Partizana izgubili su večeras od PAOK-a sa 2:1 (2:0) u prijateljskom meču i lijepom ambijentu pred 15.000 gledalaca na stadionu u Humskoj.

Solunjani, koje sa klupe predvodi bivši fudbaler Partizana Vladimir Ivić, slavili su golovima Dijega Bisesvara u 2. i 8. minutu.

Jedini pogodak za beogradske crno-bijele postigao je 17-godišnji talentovani napadač Đorđe Jovanović.

Meč je obilježio kapiten Partizana Saša Ilić, pošto je odigrao 791. utakmicu i izjednačio rekord kluba i Momčila Vukotića. On je simbolično na terenu proveo prvih 22 minuta i prilikom izmjene dobio ovacije navijača.

Ilić je upravo od Vukotića dobio kopačku izlivenu od bronze prije početka utakmice, a poklone je razmijenio i sa bivšim saigračem i velikim prijateljem Vladimirom Ivićem.

Interesantno je da je utakmica završena četiri minuta prije kraja, kada su navijači uleteli u teren kako bi od fudbalera Partizana, ali i PAOK-a, uzeli dresove.