Juveu dovoljan autogol za tri boda, Napoli siguran

"Stara dama" slavila na gostovanju Palermu, Napolitanci bolji od Kjeva
Dani Alveš Juventus, Foto: Reuters
Ažurirano: 24.09.2016. 20:56h

Juventus je vratio mir nakon poraza od Intera prošle nedjelje i povezao dvije pobjede bez primljenog gola.

U srijedu je u Torinu lako pao Kaljari (rezultat je bio 4:0), a nova tri boda osvojena su na Siciliji - "stara dama" je pobijedila Palermo sa 1:0.

Jedini gol na stadionu „Renco Barbera” djelo je defanzivca domaćina Edoarda Goldanige.

Палермо - Ювентус 0:1. Автогол Голданиги от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

On je u 49. minutu očajno reagovao nakon centaršuta Danija Alveša i matirao svog golmana Josipa Posaveca.

Palermo je, inače, u seriji od osam uzastopnih poraza od Juvea, i to bez datog gola. Posljednji put je slavio u februaru 2011. godine (2:1).

Napoli nije dozvolio iznenađenje, savladao je Kjevo i zadržao korak za Juveom (kasni bod).

Na "San Paolu" je bilo 2:0, a sve je riješeno u prvom poluvremenu - Manolo Gabjadini u 24, pa Marek Hamšik u 39. potpisali su četvrti trijumf "azura" u sezoni.

BOLVANKwertrwrewyrt от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.