Budućnost srećno do boda, Iskra odoljela Mladosti

112 pregleda 8 komentar(a)
Mladost - Dečić, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 10.09.2016. 16:08h

Budućnoe je u Kotoru ne samo primila prve golove u prvenstvu, već je bila i na pragu prvog poraza - lider je, međutim, u finišu srećno došao do boda i zadržao nepobjedivnost u dosadašnjem toku sezone.

Bokelj je, golovima Miloša Nikezića u 53. i Dejana Kotorca u 56. minutu, poveo 2:0. Na 2:1 smanjio je Luka Mirković u 78, a konačan rezultat postavio je Risto Radunović u 90. minutu.

Pobjednika nije bilo ni u duelu šampiona Mladosti i Iskre, koji su u podgoričkom naselju Stari aerodrom igrali 0:0.

Petrovac je na Cetinju savladao Lovćen 1:0, a odlučujući pogodak postigao je Anđelo Rudović u 70. minutu.

Minimalnu pobjedu ostvario je Dečić, koji je u Petrovcu savladao Zetu 1:0. Pitanje pobjednika riješio je Matija Božanović u 12. minutu.

Prvu pobjedu ove sezone upisao je Grbalj, koji je u Radanovićima pobijedio Jedinstvo 1:0. Odlučujući pogodak postigao je Ilija Tučević u 66. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u Nikšiću (18.30), sastaće se Sutjeska i Rudar.

Rezultati 6. kola:

GRBALJ - JEDINSTVO 1:0 (0:0)

Tučević 65.

LOVĆEN - PETROVAC 0:1 (0:0) (Vujačić promašio penal u 84. minutu, crveni karton Martinović (Lovćen)