Albanija pobijedila Makedoniju u Skadru

Duel na stadionu "Loro Borići" u Skadru na Bojani prekinut je sinoć u 79. minutu zbog jake kiše, pri rezultatu 1:1.
7 komentar(a)
Svajcarska albanija, Foto: Reuters
Ažurirano: 06.09.2016. 13:05h

Albanci su savladali Makedoniju sa 2:1 u meču kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo koji je u Skadru zbog nevremena trajao dva dana.

Duel na stadionu "Loro Borići" prekinut je sinoć u 79. minutu zbog jake kiše, pri rezultatu 1:1. Domaćin je vodio od 9. minuta golom Sadikua, izjednačio je Alioski u 51.

Pauza i prospavana noć više je prijala Albancima, kojima je bilo dovoljno samo 11 minuta, plus tri nadoknade, da u današnjem nastavku ostvare prvu pobjedu u kvalifikacijama.

Presudio je Balaj, golom u 89. minutu.

U istoj grupi vode Španija i Italija - "furija" je u prvom kolu bila ubjedljiva protiv Lihtenštajna (8:0), dok su "azuri" slavili u Izraelu sa 3:1.