Kordić produbio krizu Rudara, samo bod za Sutjesku

U 17 časova počele su četiri utakmice 5. kola Telekom 1. CFL. Zeta i Rudar igraju najzanimljiviji meč subotnjeg programa. Podgorički derbi Budućnost - Mladost igra se sjutra u 19 časova,
Šaleta Kordić, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 27.08.2016. 17:02h

Zeta je golom Šalete Kordića tri minuta prije kraja osvojila bod u Pljevljima i produbila krizu Rudara - 1:1, epilog je derbija subotnjeg programa 5. kola Telekom 1. CFL.

Ekipa Dejana Vukićevića još nema poraz u dosadašnjem toku prvenstva (tri pobjede i dva remija), dok su Pljevljaci vezali četvrti meč bez trijumfa.

Sutjeska je kraj Birstrice odigrala 1:1 sa Grbljem, što nije zadovoljilo ambicije Nikšićana. Oba gola postignuta su iz prekida - gosti su poveli u 61. minutu golom Manojlovića, samo šest minuta kasnije poravnao je Bakrač.

Bokelj je ubjedljivo slavio protiv Dečića u Tuzima (3:1) i drugim vezanim trijumfom definitivno izašao iz krize.

U dobroj seriji je i Iskra, koja je golom Danka Kovačevića pobijedila Lovćen i ostvarila treću pobjedu u dosadašnjih pet kola. Cetinjani su pri dnu - imaju samo bod.

Derbi 5. kola Telekom 1. CFL igra se sjutra u 19 sati pod Goricom, gdje se sastaju Budućnost i Mladost.

Pola sata kasnije počeće duel Petrovca i Jedinstva.