Budućnost i dalje maksimalna, Mladost i Zeta prate lidera

Budućnost (12 bodova), te Mladost i Zeta (po devet) još bez primljenog gola u prva četiri kola
Zeta - Sutjeska, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 24.08.2016. 17:09h

Budućnost je upisala i četvrtu pobjedu, Mladost i Zeta drže korak - kratak je rezime 4. kola Prve crnogorske fudbalske lige.

"Plavi" su slavili sa 2:0 nad Lovćenom golovima Radomira Đalovića i imaju maksimalnih 12 bodova, dva više opd pratilaca - Mladosti i Zete.

Aktuelni šampion je pogotkom Marka Burzanovića bio bolji od Dečića kod kuće, dok je Zeta pod Goricom u finišu riješila derbi protiv Sutjeske - strijelac pod Goricom je bio Šaleta Kordić u 80. minutu.

Petrovac je savladao Grbalj u Radanovićima, dok je Jedinstvo postiglo prvi gol u prvenstvu, ali nije izbjeglo četvrti poraz.

Ovaj posebno boli, jer je Iskra do tri boda u Beranama stigla preko Bulajića u 94. minutu.