Postupak protiv Radojičića

Pljevljaci su u derbiju na svom stadionu poraženi od aktuelnog šampiona sa 1:0, golom Admira Adrovića u 37. minutu.
12 komentar(a)
Dragan Radojičić, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 22.08.2016. 17:39h

Disciplinska komisija FSCG pokrenula je postupak protiv trenera Rudara Dragana Radojičića zbog, kako se navodi, "fizičkog napada u pokušaju" na glavnog sudiju subotnjeg meča protiv Mladosti, Miloša Novovića, u tunelu po završetku utakmice 3. kola Telekom 1. CFL.

FSCG je istovremeno pokrenuo postupak protiv Rudara zbog slabe organizacije meča protiv Mladosti.

Osim Rudara, na tapetu je i Zeta, uprkos nedjeljnoj pobjedi nad Grbljem pod Goricom (2:1), u posljednjoj utakmici 3. kola.

FSCG je pokrenuo postupak protiv Golubovčana zbog "ulaska civilnog lica u službene prostorije, koji je vrijeđao pomoćnog sudiju Veselina Radunovića".

Zeta je pobjedom nakon preokreta protiv Grblja došla na diobu druge pozicije, zajedno sa ekipom Mladosti.