Treća pobjeda Budućnosti, Mladost osvojila Pljevlja

Mladost - Sutjeska, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 20.08.2016. 20:07h

U posljednjem meču subotnjeg programa, Budućnost je pod reflektorima savladala Jedinstvo sa 2:0.

Oba gola je postigao Goran Vujović u 18. i 43. minutu, pa su "plavi" opet na vrhu, kao jedina ekipa sa sve tri pobjede.

Fudbaleri Mladosti pobijedili su Pljevljima ekipu Rudara 1:0, u utakmici trećeg kola Telekom Prve crnogorske lige.

Odlučujući pogodak za drugi trijumf zvaničnog šampiona postigao je Admir Adrović u 37. minutu.

Sutjeska je u Nikšiću, golovima Jovana Nikolića u 60. i Bojana Božovića u 69. minutu, savladala Bokelj 2:0 i upisala drugi trijumf.

Isti učinak imao i Dečić, koji je u Tuzima pobijedio Lovćen 2:1.

Do tri boda došao je golovima Vula Vujačića u 23. i Edvina Kuča u 74. minutu.

Jedini pogodak za Lovćen postigao je Luka Vujanović u 58. minutu.

Prvu pobjedu ove sezone ostvarila je Iskra, koja je u Danilovgradu savladala Petrovac 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Danko Kovačević u petom minutu.

Za 20 sati pod Goricom zakazan je duel Budućnosti i Jedinstva.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u 17 sati pod Goricom, igraće Zeta i Grbalj.