Eriksen u posljednji čas, Gabrijel Žezus konačno proradio

305 pregleda 0 komentar(a)
Gabrijel Žezus
Ažurirano: 15.12.2018. 15:33h

Mančester siti se oporavio od prvog poraza u sezoni, od Čelsija u prošlom kolu, i bez problema slomio Everton na svom terenu 3:1.

Najbolji meč u sezoni odigrao je Gabrijel Žezus, koji je postigao dva gola, u 22. i 50. minutu.

Everton je smanjio preko mladog Dominika Kalverta-Luina, ali je Rahim Sterling, glavom, vrlo brzo riješio utakmicu.

Siti je makar do sjutra preuzeo lidersku poziciju od Liverpula, koga čeka derbi sa Junajtedom.

Totenhem se nakon plasmana u 1/8 finala Lige šampiona mučio sa Barnlijem.

Muke je skratio Kristijan Eriksen u posljednji čas, u 91. minutu, za treću vezanu pobjedu.

Fulam nastavlja da posrće i pod Klaudiom Ranijerijem - posljednjeplasirani tim na tabeli poražen je kod kuće od Vest Hema, pa je ostao na samo devet bodova, koliko ima Sautemton, uz utakmicu više.

Mančester siti - Everton 3:1

Žezus 22, 59, Sterling 69. - Kalvert-Luin 59.

Kristal palas - Lester 1:0