Gol Jovetića u porazu Intera od PSŽ-a

"Sveci" su u Oregonu igrali bolje od tima Roberta Manćinija i slavili 3:1, zahvaljujući raspoloženom Orijeu (dva gola) i Kurzavi, koji je izvrsno pogodio iz slobodnog udarca.
1 komentar(a)
Orije, Foto: Beta-AP
Ažurirano: 25.07.2016. 12:50h

Stevan Jovetić je pogodio iz penala i postigao drugi gol za Inter u drugom meču na američkoj turneji, ovoga puta u porazu od Pari Sen Žermena.

Sve što su "nerazuri" uspjeli da urade bilo je izjednačenje u nadoknadi prvog poluvremena, kada je Jovetić sa bijele tačke prevario Areolu.

Oba tima su igrala u kombinovanim sastavima, bez fudbalera koji su nastupali na Evropskom prvenstvu. Ekipa Unaija Emerija ipak je imala mnogo više klase u nogama, jer su počeli Tijago Silva, Maksvel, Rabio, Lukaš Leiva, Ben Arfa, a u nastavku su ušli Kavani, Pastore, Di Marija...

Inter je prije četiri dana savladao domaći Solt lejk siti sa 2:1, golom Jovetića petom, a do kraja američke turneje odigraće prijateljske mečeve sa argentinskim Estudijantesom i Bajernom.