Mandić i Kajević vodili Čuku do drugog kola

Čukarički, Foto: Www.fkčukarički.rs
Ažurirano: 07.07.2016. 16:38h

Fudbaleri Čukaričkog plasirali su se danas u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope, pošto su u revanš utakmici prvog kola u kazahstanskom Šimkentu odigrali nerešeno 3:3 s Ordabasijem.

Čukarički je prošlog četvrtka u Beogradu u prvom meču pobijedio sa 3:0.

Golove za Čukarički postigli su crnogorski reprezentativac Staniša Mandić u 10. i 14. minutu i Asmir Kajević, nekadašnji član mlade crnogorske selekcije, u 21. Strijelci za Ordabasi bili su Aleksandar Gejnrih iz slobodnog udarca u drugom minutu sudijske nadoknade vremena prvog poluvremena, Jerkebulan Tungišabajev u 68. i Temirlan Erlanov u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Beogradski tim će u drugom kolu igrati protiv boljeg iz duela mađarskog Videotona i moldavske ekipe Zarija Balti. U prvom duelu Videoton je pobijedio sa 3:0. Utakmice drugog kola su na programu 14. i 21. jula, a ekipa s Banovog brda će u prvom meču igrati u gostima.