Futsal: Titula za Military

Nakon trijumfa pred svojim navijačima rezultatom 5:3 igrači Military tima uspjeli su da remiziraju na gostovanju u Nikšiću. Meč koji je sinoć odigran pred 1.200 gledalaca završen je rezultatom 2:2.
5 komentar(a)
Futsal, Foto: FSCG
Ažurirano: 04.06.2016. 17:58h

Titula prvaka Crne Gore u futaslu pripala je ekipi Military futsal koja je u dvomeču finala plej ofa bila bolja od Nikšića - "vojnici" su slavili ukupniim rezultatom 7:5.

"Vojnici" su nakon dva minuta igre došli do prednosti preko Lakčevića, da bi do odlaska na odmor Pejović duplirao prednost gostiju. Nikšićani su u nastavku odgovorili preko Boškovića koji je sa dva pogotka donio izjednačenje, ali domaćin nije iamo snage za potpuni preokret.

Ekipa Military futsal, koja je ove sezone prvi put nastupila u Futsal ligi, osvajanjem šampionske titule izborila je plasman u kvalifikacije za UEFA Futsal Ligu šampiona.