Pićini u nadoknadi prekratio muke "slijepih miševa", Ben Jader

"Slijepi miševi" su do pobjede u 17. kolu došli u četvrtom minutu sudijske nadoknade, a Sevilja do boda.
285 pregleda 0 komentar(a)
Pićini je prekratio muke "slijepših miševa"
Ažurirano: 23.12.2018. 14:28h

Teže od očekivanog, Valensija je na "Mestalji" uspjelo da osvoji tri boda protiv "fenejraša" Ueske (2:1).

"Slijepi miševi" su do pobjede u 17. kolu došli u četvrtom minutu sudijske nadokande, kada je Pićini bio precizan na dodavanje Rodriga.

A početak utakmice nije nagovještavao takav epilog, jer je Valensija već u 25. minutu došla u vbođstvo golom Pareha na dodavanje4 Čeriševa.Ipak, Kolumbijac Kućo je bio precizan sa penala za goste u 72. minutu, ali je valensija ipak uspjela do gola za pobjedu.

Valensija ima 22 boda i daleko je do borbe za Ligu šampiona,. dok Ueska ima svega osam bodova.

Sevilja je izgubila korak za Atletikom, pošto je osvojila samo bod na gostovanju Leganesu (1.1). I to golom Ben Jadera u prvom minutu sudijske nadokande.

Leganes je vodio od 5. minuta pogotkom Vezge, a gosti su od nadoknade poluvremena imali igrača manje - direktni crbveni karton dobio je Vaskes. Iako brojčano slabija Sevilja je izvukla 32. bod, dva manje od Atletika a pet iza lidera Barse.

Leganes je trećim vezanim remijem došao do 19. boda.