Totenhem demonstrirao silu u Liverpulu

Totenhem se četvrtom vezanom pobjedom primakao Mančester sitiju na svega dva boda, Liverpul je lider sa šest bodova više
887 pregleda 0 komentar(a)
Totenhem je demonstrirao silu na "Gudisonu", Foto: CARL RECINE

Fantastičnom utakmicom između Evertona i Totenhema na "Gudison parku" (2:6), u kojoj je viđeno čak osam golova zaključeno je 18. kolo Premijer lige. Čak šest lopti iz mreže je morao da vadi golman domaćih Pikford, dok je Totenhem demonstrirao sjajnu i brzu igru.

U tome su mu pomogli, doduše i štoperi domaćina, pa je nakon vođstva preko Tia Volkota u 21. minutu, Zuma u nesporazumu sa Pikfordom poklonio pogodak Sonu u 27.

Osam minuta kasnije Dele Ali je bio najbrži na jednom odbitku za preokret koji je u 42. minutu potvrdio Hari Kejn.

Drugo poluvriejme je završeno identičnim rezultatom u korist gostiju, koje je Erikson pogurao naprijed golom u 48. Sigurdson je smanjiou 51. minutu. Son je u 61, kompletirao dubl, a Kejn je to isto uradio u 74.

Totenhem je sada sa 42 boda na samo dva boda iza Mančester sitija, dok je Everton 11. sa 24 boda.