Grof Božović donio Zvezdi 27. šampionsku titulu

5 komentar(a)
Miodrag Božović, Foto: BETA
Ažurirano: 03.05.2016. 18:07h

Samo se čekala i matematička potvrda, a onda je stigla večeras - fudbaleri Crvene zvezde osvojili su 27. titulu šampiona, nakon što su u utakmici četvrtog kola plej-ofa Superlige Srbije savladali Voždovac 1:0, dok je Čukarički poražen od Vojvodine 2:1.

Tri kola prije kraja ekipa Miodraga Božovića ima devet bodova više od Čukaričkog i bolji međusobni skor, tako da dugo čekano slavlje na Marakani može da počne.

Jedini gol pred oko 1.000 gledalaca na Vračaru postigao je Predrag Sikimić u 58. minutu poslije centaršuta Luisa Ibanjeza, dok je na Banovom brdu Čukarički vodio na poluvremenu golom Saše Jovanovića, poslije velike greške golmana Novosađana Marka Kordića, ali je tim Nenada Lalatovića u nastavku preokrenuo preko Nemanje Miletića i Nenada Trujića.