Mrak u Milanu, kraj za Gatuza: Ovo se "rosonerima" nije dogodilo 34 godine

Od 1984. do danas, a bilo je padova i kriza, nikada nisu bili u tako lošoj seriji
2290 pregleda 0 komentar(a)
Đenaro Gatuzo, Foto: ANSA/AP/BETA
Ažurirano: 26.12.2018. 14:42h

Milan nije uspio da pobijedi ni Frozinone u Seriji A (0:0), četvrti meč zaredom je bez trijumfa i pozicija Đenara Gatuza je ugrožena kao nikada do sada.

Kako i ne bi bila kada su "rosoneri" posljednji put vezali četiri utakmice bez postignutog gola prije 34 godine!

Od 1984. do danas, a bilo je padova i kriza, nikada nisu bili u tako lošoj golgeterskoj, a rijetko i rezultatskoj seriji.

U međuvremenu su ispali i sa evropske scene, iz Lige Evrope...

"Prvo poluvrijeme je bilo nedopustivo. U lošem smo momentu, a igrali smo nonšalantno. Moja pozicija? Ne razmišljam o tome, samo o timu", kazao je Gatuzo.

U prvom poluvremenu duela sa Frozinoneom "rosonere" je spasao VAR, u nastavku je najbolju šansu imao Gonzalo Igauain, ali je reagovao - početnički...