Juve siguran, Milan ne da četvrto mjesto

1170 pregleda 0 komentar(a)
Kristijano Ronaldo, Foto: Reuters
Ažurirano: 10.02.2019. 17:16h

Juventus nije pogriješio protiv Sasuola, pa je sada na plus 11 u odnosu na drugoplasirali Napoli.

Aktuelni šampion je slavio 3:0 na gostovanju, a Sasuolo je otvorio Kedira u 23. minutu.

Ni nastavak nije ponudio uzbuđenja, pa je "stara dama" pogocima Ronalda u 70. i Džana u 86. osigurala siguran trijumf.

Milan je bez većih problema "odbranio" četvrto mjesto, koje vodi u Ligu šampiona.

Savladao je Kaljari na "San Siru" (3:0), i to po notama januarskih pojačanja - Lukasa Pakete i Kšištofa Pjonteka, koji su postigli po gol...

Spal je dugo izgledao kao tim koji je spreman da napravi iznenađenje u Bergamu, ali Atalanta u ovom periodu jednostavno ne želi da prihvati poraz.

Tim Đanpjera Gasperinija je nakon preokreta slavio 2:1.

Petanja je u 8. minutu donio prednost timu našeg Marka Janković (nije bio u sastavu, još se oporavlja od povrede), a Atalanta je reagovala u posljednjih pola sata.

Prvo je Iličić u 57. izjednačio, a tri boda domaćinu donio je Sapata u 79. minutu, i to mu je 16. pogodak u Seriji A ove sezone.

Frozione je iznenadio Sampdoriju u Đenovi i slavio golom Ćiofanija (1:0), dok je Torino bio bolji od Udinezea (1:0).

U prvom meču današnjeg programa Bolonja i Spal su podijelili bodove - 1:1.