Njukaslu bod protiv Sitija u grčevitoj borbi za opstanak

Siti je poveo na „Sent Džejms parku” golom Aguera u 14. minutu iz očiglednog ofsajda, domaćin je izjednačio u 31. preko Holanđanina Anite. Ostalo je 1:1...
Aguero, Foto: Reuters
Ažurirano: 19.04.2016. 21:11h

Šanse Rafe Benitesa da će spasiti Njukasl ispadanja od sinoć su veće za bod - „svrake” su remizirale sa Mančester sitijem kod kuće u zaostalom meču Premijer lige. Njukasl (29 bodova) je i dalje u teškoj poziciji, jer ukoliko želi do spasa mora da preskoči Sanderlend (30) i Norič (31).

Siti je treći sa bodom više, ali i utakmicom više od Arsenala.

U srijedu i četvrtak se igraju i drugi zaostali mečevi Premijer lige, a izdvaja se gradski derbi Mersisajda između Liverpula i Evertona. Vest Hem dočekuje Votford, Mančester junajted Kristal Palas, dok Arsenal u četvrtak igra na "Emirejtsu" sa VBA.