Inter savladao Empoli, remi Lacija, Roma bolja od Parme
386 pregleda 0 komentar(a)
Atalanta deklasirala Sasuolo, Foto: Stefano Lancia
Ažurirano: 29.12.2018. 17:01h

Isključenje Adama Marušića protiv Torina i velika pobjeda Atalante u Ređo Emiliji obilježili su posljednje kolo Seriji A u 2018. godini.

Crnogorski reprezentativac je dobio crveni karton u remiju (1:1), a po reakciji sudije Iratija reklo bi se da ga je isključio zbog prigovora...

Atalanta je na gostovanju Sasuolu brojala do šest, slavila je 6:2, uz het-trik Josipa Iličića, pa je još jednom potvrdila da s pravom juri četvrto mjesto koje vodi u Ligu šampiona.

Inter je pogotkom Baldea Keite srušio Empolu u gostima, dok je Roma golovima Brajana Kristantea i Džengiza Undera savladala Parmu.

Napoli je slavio u goleadi protiv Bolonje (3:2), koja je dva puta stizala minus u Napulju.

Pobjedu "azurima" donio je Dris Mertens u 88. minutu.

Seriju od četiri meča bez pobjede je prekinuo Milan i savladao Spal (2:1).

Gosti su na "San Siru" poveli preko AndreeePetanje, a preokret "rosonerima" donijeli su Samu Kastiljeho i Gonsalo Iguain.

Pipita je pogodio u 64. minutu i to mu je prvi gol još od 28. oktobra i duela sa Sampdorijom.

Junak Milana je, ipak, golman Đanluiđi Donaruma, koji je u 93. minutu odbranio zicer Mohamedu Faresu.

Milan - Spal 2:1