Napoli 2 pobjednik kvalifikacija Južne regije

Nikšićko pivo fan kup, Foto: Privatna arhiva
Ažurirano: 28.03.2016. 16:06h

Tivatski Napoli 2 pobjednik je prvog kvalifikacionog turnira Nikšićko pivo fan kupa koji je igran u Južnoj regiji.

Drugo mjesto pripalo je Barskim legendama, dok je treća bila ekipa MD Mont Sutomore, koja je savladala Eurozoks NO-MI.

Ova četiri tima su obezbijedila plasman na finalni turnir, koji će se u septembru održati u Podgorici.

Tri najbolje ekipe nagrađene su novčanim nagradama: 1.000 eura za prvo mjesto, 500 za drugo i 200 eura za treće, a svi timovi koji su učestvovali na turniru dobili su komplet dresova i Nikšićko pivo.

Napoli 2 je u finalu bio bolji od Barskih legendi rezultatom 5:1, iako je na poluvremenu bilo neriješeno (1:1).

Tivćani su poveli golom Batute u 5. minutu, izjednačio je Mitrović 8, a u nastavku su strijelci za Napoli 2 bili Donkovića (dva puta), Grivić i Bukilica.

MN Mont Sutomore je pobijedio Eurozkos NO-Mi sa 3:1, golovima Konatara (dvostrukog strijelca) i Zlatičanina. Jedini pogodak za poraženi tim dao je Drobnjak.

Naredni kvalifikacioni turnir za srednju regiju startuje narednog vikenda u Podgorici.

Sve utakmice će se igrati u Balon sali Štampar Makarije, a za učešće su se prijavile 52 ekipe.