Junajted u seriji, Pogba se igra od kada nema Murinja

1356 pregleda 0 komentar(a)
Pol Pogba, Foto: Reuters
Ažurirano: 30.12.2018. 19:24h

Nastavljen je uspon Mančester junajteda od odlaska Žozea Murinja – treću pobjedu u nizu, uz gol-razliku 12:3, ostvarili su „đavoli“ od kada ih je preuzeo Ole Gunar Solskjer.

Opušteno i razigrano djeluju igrači Junajteda, takvi su bili i u većem dijelu meča sa Bornutom na „Old trafordu“ – 4:1.

Posebno je raspoložen Pol Pogba, koji je ponovo postigao dva gola, ukupno četiri na tri posljednja meča...

Sjajan je i Markus Rašford...

Junajted je, realno, imao prilično lak raspored na startu post-Murinjovog perioda, za ukupan utisak i zaključke još je rano...

Pogba u 5. i 33, Rašford u 45. i Romelu Lukaku u 72. minutu (ušao je dva minuta ranije) pogodili su za Junajted, gol za goste upisao je Nejtan Ake u drugom minutu nadoknade prvog dijela.

Jedina loša stvar je isključenje Erika Bajlija u 85. minutu.

Junajted je ostao na šestom mjestu, sa pet bodova manje od četvrtoplasiranog Čelsija.