Partizan promašio sve, Spartak izborio remi

Vezista Spartaka, nekadašnji crnogorski reprezentativac Nebojša Kosović, dobio crveni karton u finišu prvog poluvremena zbog udaranja protivničkog fudbalera
54 pregleda 4 komentar(a)
Partizan - Atletik, Foto: Beta-AP
Ažurirano: 16.03.2016. 20:02h

Fudbaleri Partizana i subotičkog Spartaka remizirali su bez golova u prvoj utakmici polufinala Kupa Srbije.

Partizan nije uspio da pronađe put do mreže fantastičnog golmana Spartaka Nikole Mirkovića, junaka meča na stadionu u Humskoj, uprkos tome što je više od cijelog poluvremena imao igrač više zbog crvenog kartona koji je dobio nekadašnji crnogorski reprezentativac Janko Tumbasević.

Redom su promašivali, čak po nekoliko puta, Nemanja Mihajlović, Saša Ilić, Valeri Božinov, Alen Stevanović, a najbolju priliku promašio je mladi Vlahović pet minuta pre kraja, kada mu je zicer skinuo Mirković.

Gosti iz Subotice su se cijeli meč branili, posebno nakon što su ostali sa 10 igrača na terenu.

U timu Partizana bio je i mladi crnogorski reprezentativac Nebojša Kosović.

Revanš je na programu 20. aprila na Gradskom stadionu u Subotici.

Ranije danas, Javor je u Ivanjici savladao Borac iz Čačka sa 2:1, u prvoj polufinalnoj utakmici.