Bokelj ugasio posljednju nadu Rudara?

Kotorani su imali velikih zamjerki na suđenje, naročito prilikom dosuđenog penala za Rudar, kada je Mladenović srušio Jovanovića.
1 komentar(a)
Rudar, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 09.03.2016. 19:39h

Rudar je u derbiju kola u Kotoru poveo tri minuta prije kraja, pogotkom golmana Radanovića iz penala, i taman kada se činilo da će u subotu protiv Mladosti pod Golubinjom imati šansu da prednost rivala smanji na tri boda, stigao je šok - Petrović je u trećem minutu nadoknade lob udarcem donio domaćinu zasluženo izjednačenje. Za konačnijh 1:1...

"Iskusna ekipa kakva je Rudar ne bi smjela sebi da dozvoli da ovako ostane bez dva boda. Remi je ipak najrealniji, idemo dalje, čeka nas derbi protiv Mladosti", kazao je Vuko Bogavac, trener Rudara.

"Penal neću da komentarišem, ima ko će dati ocjenu o tome. Osvojili smo slađi bod, jer smo do njega stigli u posljednjim sekundama, iako smo u prvom poluvremenu imali dvije dobre šanse", kazao je trener Bokelja Slobodan Drašković.

Rudar u subotu dočekuje Sutjesku, što će mu biti posljednja šansa da se vrati u trku za titulu, dok Bokelj protic Sutjeske u Nikšiću igra važan meč za plasman na evropsku scenu.