Nikić: Ako ne izgubimo u Pljevljima, bićemo na korak od titule

Mladost ubjedljiva protiv Iskre (5:0), a Ivan Vuković postigao dva i učestvovao kod još dva gola za svoj tim
Ivan Vuković, Foto: Vesko Belojević
Ažurirano: 09.03.2016. 18:25h

Mladost je kontrolisala igru i u svim elementima nadigrala Iskru (5:0), a teško da bi ishod bio drugačiji sve i da su gosti prvi realizovali šansu - sredinom prvog poluvremena Radulović je odbranio zicer Vučiću.

Serija golova domaćina otvorena je u 39. minutu, kada Muhović asistirao Vukoviću za 1:0, a 29-godišnji napadač bio je akter i kod tri naredna gola svog tima - u 52. je izborio penal, koji je realizovao Šćepanović, u 54. završio sav posao kod gola Muhovića, a u 78. još jednom pogodio mrežu.

Najljepši momenat meča viđen je, međutim, u 84. minutu, kada je 18-godišnji Zoran Petrović postigao debitantski gol u dresu Mladosti.

"Kada imamo ovakav pristup i kada ovako uđemo u meč, onda nemamo problema niu sa kim. Idemo u Pljevlja sa 10 bodova prednosti, odgovaraju nam dva ishoda i ukoliko ostanemo neporaženi napravićemo veliki korak ka tituli", kazao je pomoćni trener Mladosti Srđan Nikić.