Junajted nastavio niz u post-Murinjovoj eri: "Đavoli" četiri od četiri

Čelsi je izgubio dva važna boda kod kuće u duelu sa Sautemptonom (0:0)
1127 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje fudbalera Mančester junajteda nakon gola Lukakua, Foto: Reuters

Mančester junajted je vezao i četvrtu pobjedu u post-Murinjovoj eri, najtežu u mini-seriji, ali i prvu bez primljenog gola.

"Đavoli" su slavili protiv Njukasla u gostima 2:0.

Nakon što je u prošlom kolu zatresao mrežu Bornmuta, dva minuta od ulaska na teren, Romelu Lukaku je večeras prvi kontakt sa loptom pretvorio u pogodak u 64. minutu.

Trijumf Junajteda ovjerio je Markus Rašford desetak minuta prije kraja, poslije efektne kontre i asistencije Aleksisa Sančesa, još jedne Solskjerove "super-zamjene".

Čelsi je izgubio dva važna boda kod kuće u duelu sa Sautemptonom (0:0).

Vest Hem je na svom terenu iščupao remi protiv Brajtona 2:2, jer je gubio 2:0. Marko Arnautović je u 66. i 68. minutu donio bod svom timu...

Kristal palas je iznenadio Volvse u gostima (2:0), dok je Hadersfild nastavio niz poraza, izgubivši kod kuće od Barnlija 2:1.

Bornmut i Votford odigrali su vatrometnu utakmicu (3:3), a svih šest golova viđeno je u prvom poluvremenu.