Kadeti ponovo poraženi od BIH

Sergej Grubač, Foto: FSCG
Ažurirano: 25.02.2016. 14:56h

Kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je danas u Podgorici, u prijateljskom meču, od Bosne i Hercegovine (BIH) 3:2.

Selekcija BIH dobila je i prvi međusobni duel, igran prije dva dana, rezultatom 3:0.

Gostujući sastav do nove pobjede došao je golovima Demirela Veladžića u prvom, Tomasa Dadića u 42. i Predraga Vladića u 75. minutu.

Pogotke za Crnu Goru postigli su Ilija Vukotić u 61. i Ognjen Stjepović u 80. minutu.

Crnogorskoj selekciji dvomeč sa BIH bio je generalna proba za turnir elitne runde kvalifikacija.

Izabranici seektora Borisa Miličkovića u martu će prvi put igrati elitnu rundu kvalifikacija, a protivnici na turniru u Poljskoj, pored selekcije domaćina, biće reprezentacije Irske i Srbije.