Superheroj iz pete lige: Ovo se rijetko viđa u fudbalu

751 pregleda 0 komentar(a)

U engleskoj petoj ligi odigrana je najluđa utakmica prvog vikenda 2019. godine, a igrač Česterfilda Vil Evans postao fudbalski super-heroj.

Česterfild je igrao protiv Eblsfita, u 62. minutu gubio 3:0 na svom terenu, da bi Evans u 92. minutu udarcem glavom zaključio veliki preokret i izjednačio na 3:3.

Međutim, u prvom narednom napadu golman Česterfilda je skrivio penal i dobio crveni karton.

Kako su domaći izvršili sve tri izmjene, morao je neko od igrača da stane na gol...

Vil Evans je stavio rukavice i izveo čudo – zaustavio šut Majkla Čika i sačuvao bod svom timu.

Gol za izjednačenje u drugom minutu nadoknade, pa odbranjen penal – može li bolje od toga...