Bokelj bolji od Radnika iz Bijeljine

Jedini gol na prijateljskom meču koji je igran trening-kampu na Jazu postigao je mladi reprezentativac Crne Gore Luka Maraš, u 80. minutu.
58 pregleda 1 komentar(a)
Slobodan Drašković, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 06.02.2016. 20:18h

Dva dana nakon ubjedljivog poraza od OFK Beograda, fudbaleri Bokelja značajno su poravili utisak pobjedom nad Radnikom iz Bijeljine (1:0), četvrtoplasiranim sastavom Premijer lige Bosne i Hercegovine.

"Bilo je vidljivo da smo svježiji u odnosu na prošli meč protiv OFK Beograda, iako to još uvijek nije nivo kojem težimo. Stvari idu uzlaznom putanjom i siguran sam da ćemo spremni dočekati nastavak prvenstva, kazao je trener Slobodan Drašković, čiji tim juri premijerni nastup u Evropi nakon 4. mjesta na kraju jeseni i plasmana u polufinale Kupa.

Kotorane muče povrede, a još nisu kompletirali igrački kadar.

"Kotorac je još povrijeđen, a Nikezić je tek počeo, pošto je preskočio prve dvije sedmice priprema. Nadam se da će se oporaviti i da će spremni dočekati meč prvog kola druge polusezone protiv Dečića. Što se tiče igračkog kadra, nedostaje nam jedan napadač i mislim da ćemo to pitanje riješiti u narednih nekoliko dana", dodao je Drašković.

Bokelj je počeo u sastavu Mijatović, Mladenović, Čelebić, Ognjanović, Todorović, Šćekić, Zlatičanin, Pepić, Pajović, Macanović i Nikezić, dok su u nastavku igrali Petrović, M.Maraš, Pržica, Bogdanović, L.Maraš, Spalević i Vuković.