Gol i asistencija Bakića na debiju za Belenenseš

Belenenseš igrao 3:3 protiv Vitorije Gimaraeš, a 21-godišnji Budvanin nije mogao da poželi ljepši debi u Portugalu
79 pregleda 0 komentar(a)
Marko Bakić, Foto: Luka Zekovic
Ažurirano: 24.01.2016. 19:03h

Sajan početak Marka Bakića u Portugalu - crnogorski vezista upisao je gol i asistenciju na debiju za Belenenseš.

Njegov tim igrao je neriješeno 3:3 protiv Vitorije Gimaraeš.

Iako je Bakić obavio tek nekoliko treninga sa novim saigračima, trener Hulio Velaskes nije se libio da mu pruži šansu u prvoj postavi.

Takav potez isplatio mu se već u 6. minutu, kada je nekadašnji vezista Torina sjajno asistirao Rosi za 1:0. Već u 24. minutu Bakić se upisao i u listu strijelaca, pošto je povratnu loptu Martinsa pospremio u mrežu lijepim udarcem sa 15-ak metara.

Marko Bakić Goal HD - Belenenses 2-0 Guimaraes... by Video-Live

Do kraja meča viđena je goleada, gosti su izjednačili na 2:2, a na kraju se još jednom vratili u igru poslije novog vođstva domaćih. Ostalo je 3:3...