Sudija presudio Radulovićevom Libanu

1703 pregleda 0 komentar(a)
Miodrag Radulović, Foto: Reuters
Ažurirano: 09.01.2019. 18:53h

Reprezentacija Libana, koju vodi naš trener Miodrag Radulović, izgubila je od Katara 2:0 u prvom kolu grupe E na Kupu Azije u fudbalu.

Moglo je, međutim, da bude drugačije da Radulovićevom timu u 37. minutu, kod rezultata 0:0, nije poništen gol iz neobjašnjivog razloga.

Šta je sudija vidio u šesnaesteru Katara nakon kornera, to samo on zna, a Libanci su "objasnili" objavom na tviteru.

"Fudbal je igra u kojoj neki timovi imaju 12 igrača", objavljeno je na zvaničnom profilu libanskog saveza.

Katar, domaćin Mundijala 2022. godine, u drugom poluvremenu je slomio otpor čvrstog Libana, golovima Al Ravija iz slobodnog udarca u 65. i Abdule u 79. minutu.

U drugom kolu, 12. januara, Liban igra sa Saudijskom Arabijom, koja je juče bila bolja od Sjeverne Koreje 4:0.