PODGORIČKA MINIFUDBAL LIGA (13. KOLO)

Valter zaustavio Podgoricu, Pljevlja 04 slavila u derbiju kola

Utakmice 14. kola Podgoričke minifudbal lige igraju se narednog vikenda
744 pregleda 0 komentar(a)
Ekipa Valter, Foto: Minifudbal.me
Ekipa Valter, Foto: Minifudbal.me
Ažurirano: 12.02.2019. 09:52h

Pljevlja 04 savladala su Patras (3:0) u derbiju 13. kola Podgoričke minifudbal lige.

Pljevlja je do sigurne pobjede predvodio trostruki strijelac Darko Bojanović.

Poraz Patrasa iskoristilo je SB Sabornog hrama da pobjedom protiv Konstruktela (4:2) zbog bolje gol razlike preuzme prvo mjesto na tabeli od Patrasa.

Isti broj bodova kao i Saborni hram i Patras sakupila je ekipa Lange bay tehnique koja je upisala sigurnu pobjedu protiv Zore Spuž (5:1)

Najubjedljiviju pobjedu u 13. kolu upisala je ekipa Rarovac-Batara protiv Avanturističkog parka Gorica (9:3).

U grupi B Valter je u jednom od derbija kola uspio da zaustavi Podgoricu 2014 (1:1).

Valter je poveo preko Marka Rašovića u 13. minutu, da bi početkom drugog poluvremena izjednačio Stefan Ivanović. Obje ekipe imale su po dvije dvije velike šanse do kraja meča, ali nije bilo promjene rezultata.

SD Akapulko slavio je protiv Dadi gradnje (3:2), dok je Dadex Masline bio siguran u duelu protiv ekipe Goodwill (4:2).

Napoli Tivat je minimalcem savladao Graničar.

Ekipe Trikolori i Spartan ni nkon 13. kola nisu upisale ni bod.

Ekipa G-town zbog neizmirenih finansijskih obaveza izgubila je službenim rezultatom (3:0) meč protiv Nergelie. Ovoj je ekipi G-town drugi meč, koji je izgubila službenim rezultatom i ukoliko se to desi još jednom biće diskvalifikovani iz daljeg takmičenja u ligi.

Utakmice 14. kola Podgoričke minifudbal lige igraju se narednog vikenda.

Rezultati i strijelci:

Zora Spuž - Lange bay tehnique 1:5 (1:1) Goran Radetić - Mirel Alavać x3, Ljubo Konatar, Milan Španjević

SB Sabornog hrama - Konstruktel 4:2 (2:0) Slobodan Drobnjak, Dušan Jovićević, Gvozden Loncović, Dragan Radoman - Mitar Kilibarda, Darko Ognjenović

Patras - Pljevlja 04 0:3 ( 0:2 ) Darko Bojanović x3

Kole trans - G-14 0:3 ( 0:1 ) Nikola Leković, Filip Darmanović, Dušan Magdelinić

Avanturistički park Gorica - Rarovac-Batara 3:9 (2:5) Danko Adžić, Miloš Ćupić - Lazar Martinović x6, Lazar Saičić x2, Blagota Popović x2

KMF Danilovgrad - FK Ilarion 5:5 (2:3) Adnan Ademović, Novak Pavićević x2, Goran Burić, Đorđije Kalezić - Pedja Vuletić, Vladan Pavićević x2, Predrag Kontić, Aleksandar Guberinić

FK Stari aerodrom - Premier kladionice 4:2 (2:1) Zdravko Nenezić, Boris Grbović, Zoran Osmajić x2 - Miloš Brnović x2

Joker Šavnik & Profitapp - Sport cafe Delta City 4:2 (2:0) Ivan Gazivoda x3, Emir Đokaj - Nikola Radenović, Janko Martinović

Nergelia - G-Town 3:0 (3:0)

Dadi gradnja - SD Akapulko 2:3 (0:2) Haris Muratović x2 - Đuro Mugoša, Ivan Tomašević, Vladan Popović

Grand namještaj - Ministarstvo odbrane 0:3 (0:1) Vuko Tiodorović, Igor Bukilić, Goran Matanović

Spartan - Dekra 0:1 (0:0) Filip Cvijović

Dadex Masline - Goodwill 4:2 ( 3:1 ) Vladimir Bojanić, Velibor Babović x2, Bojan Laković - Živko Kaljević, Velimir Novović

Šavnik - FIDA 2:2 (1:2) Dragan Smolović, Drago Bošković - Arijan Efović, Savo Barović

Valter - Podgorica 2014 1:1 (1:0) Marko Rašović - Stefan Ivanović

Napoli Tivat - Graničar 1:0 (1:0) Nikola Đapić

SD Zagoriuč - DING 1:2 (0:0) Igor Šćepanović - Vladimir Vuković, Stevan Tomović

Restoran Mijović Bioče - AKMF Stupovi 0:3 (0:3)

Cruzeiro Pljevlja - Paklena Pomorandža 6:3 (4:1) Vladan Svrkota x3, Nemanja Petrić x2, Vejlko Milićević - Petar Mugoša x2, Božidar Mugoša

Kutjevo - Trikolori 4:3 (4:1) Ilija Krivokapić, Milić Rosić x2, Milan Mešter - Tomislav Mitrović, Aleksandar Lutovac, Darko Čađenović

Expo commerce - Aqua Bianca veterani 1:2 (0:2) Bogoljub Komatina, Momčilo Ćulafić, Nikola Šuković

Montenomaks - Caffe bar Studio 5 0:4 (0:1) Davor Popović, Marko Radulović x3

Preporučujemo za Vas