Mladost srećno do tri boda i jesenje titule, poker Sutjeske, Dečić pobijedio Zetu

Marko Šćepanović, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 28.11.2015. 16:09h

Jedanaestim golom u prvenstvu, prvi strijelac Telekom Prve lige Marko Šćepanović donio je Mladosti 13. pobjedu kojom je lider došao do "jesenje titule".

Mladost je, međutim, srećno došla do tri boda, jer Bokelj nije iskoristio penal u 82. minutu, kada je neprecizan sa bijele tačke bio golman Kotorana Mijatović.

Ubjedljivu pobjedu ostvarila je Sutjeska, koja je u Danilovgradu savladala Iskru sa 4:0.

Do sedmog trijumfa došla je golovima Stefana Stefanovića u 27, Dejana Zarubice u 36. i 85. i Miloša Vučića u 84. minutu

Grbalj i Lovćen igrali su u Radanovićima 0:0, a pobjednika nije bilo ni u duelu Mornara i Petrovca, koji je završen 1:1.

Petrovac je poveo golom Šute Jobošija u 70, a konačan rezultat, deset minuta, kasnije postavio je Đorđe Vojvodić.

U posljednjem meču današnjeg programa, Zeta je na Starom aerodromu porazila ekipu Zete 3:1.

Ekipa iz Tuzi do sedmog trijumfa došla je golovima Radoša Dedića u 26. i 45. i Dalibora Đukića u 72. minutu.

Jedini pogodak za Zetu postigao je Darko Bjedov u 13. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u 16 sati pod Goricom, sastaće se Budućnost i pljevaljski Rudar.