Budućnost, Rudar i Lovćen u polufinalu, odloženo u Kotoru

3 komentar(a)
FK Budućnost, Foto: Zoran Đurić
Ažurirano: 25.11.2015. 14:10h

Fudbaleri Budućnosti, Rudara i Lovćena plasirali su se u polufinale Kupa Crne Gore.

Budućnost je danas u Golubovcima, u revanš meču četvrtfinala, igrala sa Zetom bez golova, nakon što je trijumfovala u prvom duelu na stadionu pod Goricom rezultatom 2:0.

Rudar je u Pljevljima, u revanšu, savladao Dečić (2:1). Prvi duel u Golubovcima završen je bez pobjednika, neriješeno 2:2.

Rudar je do pobjede i polufinala došao golovima Ivana Kneževića u 59. i 72. minutu. Jedini pogodak za Dečić postigao je Demir Ramović u 69.

Lovćen je i u revanšu u Baru trijumfovao u duelu sa Mornarom (3:0).

Cetinjski tim je prvi meč pred svojim navijačima dobio sa 3:1.

Do pobjede u revanšu je došao golovima Miloša Đalca u 20, Ivana Jablana u 29. i Vladislava Rogošića u 77. minutu.

Mornar je revanš odigrao sa omladincima, nakon što su seniori zbog neisplaćenih zarada odbili da igraju.

Utakmica između Bokelja i Mladosti nije odigrana, jer je poslije obilnih padavina u Kotoru nije bilo uslova za odigravanje meča.

Glavni sudija utakmice Jovan Kaluđerović je nakon konsultacija sa kolegama i delegatom odlučio da ne postoje uslovi za odigravanje fudbalske utakmice.

Novi termin biće naknadno određen, a Bokelj je prvi duel u Podgorici dobio sa 2:0.