Kotorani slavili u Podgorici rezultatom 2:0
3 komentar(a)
Bokelj, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 04.11.2015. 16:10h

Mladost, koja brani trofej, poražena je danas u podgoričkom naselju Stari aerodrom od Bokelja 2:0, u prvom meču četvtfinala Kupa Crne Gore.

Bokelj je do pobjede došao golovima Siniše Mladenovića u 31. i Dejana Pepića u drugom minutu sudijske nadoknade.

Budućnost je na stadionu pod Goricom golovima Marka Burzanović u 61. i Denija Hočka u 82. minutu savladala Zetu 2:0.

Pobjednika nije bilo u duelu Dečića i Rudara, koji su u Golubovcima igrali neriješeno 2:2.

Pljevljaci su golovima Nedjeljka Vlahovića u 51. i Ivana Kneževića u 76. minutu poveli sa 2:0. Smanjio je Rijad Pepić u 89, a konačan rezultat postavio je Pjeter Ljuljđuraj u drugom minutu sudijske nadokande.

Pobjedu je ostvario Lovćen, koji je na Cetinju savladao Mornar 3:1.

Lovćen poveo autogolom Đorđa Vojvodića u četvrtom. minutu.

Izjednačio je Kim Jung u 21, a prednost domaćinu donio je Miloš Đalac u 24. minutu.

Konalan rezultat postavio je Brazilac Flavio Bek u 35. minutu.

Revanš utakmice biće odigrane 25. novembra.