Budućnost bolja od Petrovca

51 pregleda 4 komentar(a)
FK Budućnost, Foto: Zoran Đurić
Ažurirano: 31.10.2015. 18:31h

Fudbaleri Budućnosti pobijedili su Petrovac u gostima sa 2:0 u posljednjem meču 13. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Budućnost je do šestog trijumfa i trećeg mjesta na tabeli došla autogolom Petra Jovovića u 53. i pogotkom Marka Burzanović u trećem minutu sudijske nadokande vremena.

Pobjede su ranije danas ostvarili fudbaleri Mladosti i Rudara, a tri boda upisala je i Sutjeska i prekinula seriju loših rezultata.

U 14. kolu, 7. novembra, sastaće se: Budućnost - Iskra, Grbalj - Rudar, Dečić- Sutjeska, Mornar - Lovćen, Mladost - Zeta i Bokelj - Petrovac.