Pjanić načeo protivnika, pogađali i De Rosi i Salah
3 komentar(a)
Danijele de Rosi, Miralem Pjanić, Foto: Reuters
Ažurirano: 17.10.2015. 20:58h

Romini problemi sa Empolijem trajali su do 56. minuta i majstorije Miralema Pjanića.

Bosansko-hercegovački vezista je pogodio u svom stilu iz slobodnog udarca, načeo goste iz Toskane, i lansirao "vučicu" ka trijumfu - na kraju je bilo 3:1.

Pjanić je već u 59. bio asistent, i to nakon kornera kada je glavom mrežu Empolija zatresao Danijele de Rosi, a 10 minuta kasnije se upisao i Mohamed Salah poslije prodora Žervinja.

Empoli je do kraja pokušavao da ublaži poraz i postigao je gol koji je djelo Marsela Bihela...

A Milan, iako je vodio golom Karlosa Bake u 63. minutu, na kraju može da bude zadovoljan bodom protiv Torina.

Kolumbijac je pogodio nakon velike greške odbrane "granate", ali je bod domaćinu obezbijedio Danijele Bazeli u 73. Toro je nakon izjednačenja jurio ka trijumfu, ali je odbrana "rosonera" preživjela.

Sjutra veče se igra veliki derbi između Intera i Juventusa, Stevan Jovetić je najavljen od prvog minuta, dok lider Fiorentina gostuje Napoliju...

Roma - Empoli 3:1 (Pjanić 56, De Rosi 59, Salah 69 - Bihel 75)

Torino - Milan 1:1 (Bazeli 73 - Baka 63)