Samo Borusija Menhengladbah prati imenjakinju iz Dortmunda

Torgan Azar, Foto: Bundesliga.com
Ažurirano: 25.11.2018. 19:16h

Pobjeda Borusije Menhengaldbah nad Hanoverom (4:1) zaključeno je 12. kolo Bundeslige. Menhengledbah je tom pobejdom prišao vodećoj Borusiji Dortmund na četiri boda i učvrstio se na drugoj poziciji.

Loše je krenula utakmica u Menhengladbahu po domaću ekipu, jer su u prvom napšdau gosti poveli preko Vuda. Ali, samo šest minuta kasniej Torgan Azar je izjednačio a preokret je do poluvremena potpisao Lang (44. minut).

U natavklu su za domaćina pogašđali i Štindl (58) i Zakarija (77), pe je Hanover ostao na svega devet bodova

U prvoj utakmici dana Frajburg je remizirao a Verderom (1:1). Domaćin je poveo sa penala u 42. minutu, koji je realizovao Valdšmit, d abi u drugom minutu nadoknade bod za "zelene" "iščupao Augustinson.