Crnogorska selekcija bez četvrtfinala

3 komentar(a)
Mini fudbal reprezentacija, Foto: Arhiva "Vijesti"
Ažurirano: 25.09.2015. 20:14h

Mini fudbal reprezentacija Crne Gore nije uspjela da se plasira u četvrtfinale Evropskog prvenstva u Hrvatskoj.

Crnogorski fudbaleri poraženi su večeras u Vrsaru, u osmini finala, od Rusije 3:2 (2:0).

Rusija je do pobjede i četvrtfinala došla golovima Jevgenija Aldonjina u 11. i 17. iz jedanaesteraca i Sergeja Faustava u 32. minuta.

Pogotke za Crnu Goru postigli su Aleksandar Nenadović u 39. i Zoran Donković u 40. minutu.

Rusija, koja je u dosadašnjem dijelu šampionata ostvarila maksimalan učinak, u četvrtfinalu igraće sa boljim iz duela između Njemačke i Češke.

Crnogorski fudbaleri nastup u grupi završili su kao drugoplasirani, sa dva trijumfa i porazom.

Savladali su Kipar 3:0 i Poljsku 1:0, dok su poraženi od Francuske 2:1.