Omladinke bez golova sa Irskom

1 komentar(a)
Ženska omladinska fudbalska reprezentacija, Foto: Fifa.com
Ažurirano: 15.09.2015. 13:20h

Ženska omladinska fudbalska reprezentacija Crne Gore igrala je danas u Skoplju sa Sjevernom Irskom 0:0, u utakmici prvog kola kvalifikacionog turnira za Evropsko prvenstvo za igračice do 19 godina.

Naša selekcija je osvojila bod iako je u drugom poluvremenu imala dvije velike šanse za pobjedu, ali Tamara Bojat nije uspjela da ih realizuje.

U 60. minutu golmanka Irske odlično je intervenisala i spriječila pogodak, dok je devet minuta kasnije Bojat poslala loptu pored gola.

U drugom meču turnira u Skoplju, Švedska je pobijedila Makedoniju 3:0.

Crna Gora će u drugom kolu, u četvrtak u 11 sati, igrati sa Švedskom.

Sjeverna Irska - Crna Gora 0:0

Skoplje - Trening kamp FS Makedonije. Sudija: Eliska Kramlova (Češka). Žuti kartoni: Božić - Crna Gora

Sjeverna Irska: Žakelin Barns, Kortni Mur, Hana Doerti, Sara Hedok, Ejmi Mekgivern, Viktorija Karlton (Tereza Barns), Eni Timoni (Alison Mekmaster), Čelzi Majls, Samanta Keli (Šenon Holovej), Kloe Mekeron, Kloe Mekglejd.

Crna Gora: Jovana Bajčetić, Dijana Miljanić, Miljana Rondović, Ana Trutić, Martina Pavićević (Milica Pavićević), Nina Vujičić, Tamara Bojat, Marija Knežević (Anđela Goločevac), Helena Božić, Milica Varajić (Milica Drljević).