Raul Garsija donio Bilbau prvi trijumf

Linije u igri Baskijaca koji jedini uz Real i Barselonu nijesu napuštali najjači rang takmičenja u Španiji, povezao je na sjajan način Raul Garsija, koji je doveden iz Atletiko Madrida
1 komentar(a)
Raul Garsija, Foto: Outside90.com
Ažurirano: 13.09.2015. 21:04h

Atletik Bilbao je napokon izašao iz igračke krize i upisao je prvu pobjedu. Linije u igri Baskijaca koji jedini uz Real i Barselonu nijesu napuštali najjači rang takmičenja u Španiji, povezao je na sjajan način Raul Garsija, koji je doveden iz Atletiko Madrida. On je na debiju u dresu istih boja postigao evrogol.

A Selta je imala igrača više već od uvodnih minuta prvog poluvremena, i dozvolila je Las Palmasu da joj sa igračem manje "utrpa" tri gola.

Rezultati: Malaga - Ejbar 0:0, Granada - Viljareal 1:3 (Riko 74 - Trigeros 49, Bakambu 51, Samjuel 90+1), Atletik - Hetafe 3:1 (Aduric 6, 83, Raul Garsija 24 - Velaskes 70), Selta - Las Palmas 3:3 (Oreljana (penal) 13 , Vas 18, Nolito 48 - Arauho 24, Hernandes (autogol) 62, Simon 74). Subota: Betis - Sosijedad 1:0, Atletiko - Barselona 1:2, Sporting - Valensija 0:1, Espanjol - Real 0:6. Petak: Levante - Sevilja 1:1. Sjutra: Rajo Valjekano - Deportivo (20.30 h).